FIRMA

O firmie

Firma zajmuje się prowadzeniem usług projektowych, doradczych i opiniodawczych w zakresie budownictwa ogólnego (budynki, zagospodarowanie terenu).Firma wykonuje opracowania przydatne na różnych etapach inwestycji:

 • planowania inwestycji:
  analizy inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne, zebranie dokumentów wyjściowych, programy funkcjonalne i technologiczne, zebranie uwarunkowań inwestycyjnych, inwentaryzacje budowlane itp.

 • projektowania inwestycji:
  wielobranżowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze, uzyskiwanie decyzji urzędowych (pozwolenia na budowę), specyfikacje techniczne, kosztorysy;

 • realizacji inwestycji:
  nadzory autorskie i nadzory inwestorskie;

 • eksploatacji obiektów:
  oceny, orzeczenia, ekspertyzy, audyty, świadectwa energetyczne, inwentaryzacje budowlane.


Firma powstała w 2003r a na otwartym rynku działa od 2008r. Początkowy okres działalności to intensywna i stała współpraca z firmą Architekton GDA sp z.o.o.

Firma jest zbudowana na tradycji rodzinnej . Zamiłowanie do zawodu jest zakorzenione w rodzinie. Założyciel firmy - architekt Grzegorz Sachse jest trzecim pokoleniem architektów. Korzysta z doświadczeń minionych pokoleń budowniczych i architektów z szacunkiem patrząc na ich wysiłki i osiągnięcia. Stąd też nazwa firmy „Archetyp”

W swojej działalności firma buduje jakość swoich usług w oparciu o: kompleksowość, rzetelność, kreatywność i ekologię.

.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016