DOŚWIADCZENIE

DoświadczenieDuża część doświadczenia założyciela firmy związana jest z współtworzeniem dorobku firmy projektowej i deweloperskiej Architekton GDA Sp. z o.o.

Aktywna współpraca z przedstawicielami różnych branż inżynieryjnych, kierowanie projektami pozwoliły zdobyć umiejętności niezbędne w odpowiedzialnym i kompleksowym działaniu.

Udział w szkoleniach zawodowych zapewnia ciągłe podnoszenie poziomu wiedzy (cykle wykładów i warsztatów: Dialogiczne Projektowanie Architektury - prowadzony przez dr arch. J. Dominiczaka, Kurs Audytora Energetycznego, liczne konferencje specjalistyczne)

Wśród dobieranych współpracowników są osoby i podmioty o zróżnicowanym potencjale zawodowym: od doświadczonych starszych inżynierów i specjalistów, którzy w swojej karierze zawodowej mają wiele osiągnięć i pouczających doświadczeń, po młodych inżynierów, zaangażowanych we współczesne osiągnięcia techniki, pełnych dynamizmu i świeżego spojrzenia na zagadnienia.

W dorobku zawodowym założyciela firmy - Grzegorza Sachse, aktywnego zawodowo od 1997r są liczne opracowania techniczne.Opracowania Wybrane realizacje

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016